וילון ונציאני

וילון ונציאני

וילון ונציאני הוא וילון מודרניים ומהווים שדרוג בעיצוב שלהם אל מול וילונות הגלילה, וילונות אלה מהווים פתרון כיסוי חלונות ושליטה מושלמת בכמות האור. ניתן למצוא קולקציה ענקית של סוגים שהם תריס ונציאני בחנויות רבות המיועדות לפתרונות הצללה. בחברתנו אנו מספקים תריס ונציאני, היידוע בשמו הנוסף תריס ונציאני בעלי יופי ורמת גימור מושלמת עד רמת התפר (במידה ובחרתם בד) המתאימים לכל בית. וילונות אלה, לרוב עשויים מעץ, לכן הם מקנים תחושה ואווירה של טבע ורוגע בחלל העיצובי של הבית. בנוסף לבד ועץ ישנו תריס ונציאני המיוצר מחומר אלומיניום וחומרים נוספים והכל בהתאמה אישית לעיצוב הבית שלך ולפי דרישתך.

להצעת מחיר מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

.מגוון רחב של של עיצובים של וילון ונציאני, תריס ונציאני במגוון צבעים

וילון ונציאני

וילון ונציאני הוא וילון מודרניים ומהווים שדרוג בעיצוב שלהם אל מול וילונות הגלילה, וילונות אלה מהווים פתרון כיסוי חלונות ושליטה מושלמת בכמות האור. ניתן למצוא קולקציה ענקית של סוגים שהם תריס ונציאני בחנויות רבות המיועדות לפתרונות הצללה. בחברתנו אנו מספקים תריס ונציאני, היידוע בשמו הנוסף תריס ונציאני בעלי יופי ורמת גימור מושלמת עד רמת התפר (במידה ובחרתם בד) המתאימים לכל בית. וילונות אלה, לרוב עשויים מעץ, לכן הם מקנים תחושה ואווירה של טבע ורוגע בחלל העיצובי של הבית. בנוסף לבד ועץ ישנו תריס ונציאני המיוצר מחומר אלומיניום וחומרים נוספים והכל בהתאמה אישית לעיצוב הבית שלך ולפי דרישתך.

וילון מעץ

וילון ונציאני עשויי מעץ הם איכותיים מאוד ומקנים מראה חם וכפרי, כמו כן הם מעניקים מראה טבעי עם אופי ירוק וטהור. וילון כזה יכול להתחבר לכל פריטי העץ האחרים שנמצאים מסביב. קל מאוד לנקות ולתחזק אותו, הם גם נחשבים לוילונות עמידים שאינם מחלידים. מומלץ כל תקופה, למרוח עליהם לכה שקופה שתשמור על הברק שלהם ועל המראה החיוני.

וילון מאלומיניום

וילון ונציאני מאלומיניום הוא פתרון מצוין לאוורור של כל חלל עיצובי. באמצעות וילון הונציאני ניתן לשמור על רמת אור שחודרת לתוך חלל הבית. בעבר נהגו להכניס את הסוג הזה רק למשרדים או בתי עסק, אך כיום, נכון לשנת 2017 ניתן  לראות אותם בבתים רבים. הם מאוד יפים ואטרקטיביים לחלונות שאין בהם תריסים. הוילון הונציאני עמיד יותר מכל הסוגים המוצעים ומגיעים בשלל צבעים שמתאימים לחדרים שונים ולעיצובים שונים בבית.

וילון מוקצף

וילון ונציאני מוקצף הוא תריס ונציאני דמוי עץ, הוא עשוי מפוליסטירן, חומר פלסטי ידידותי לסביבה, זה חומר חזק, קל לניקוי ועמיד למים. הוא נראה כמו עץ ומתאים לכל חלל; משרד, חדרי ילדים ומטבח. יתרון נוסף שיש לתריס ונציאני הזה הוא רוחב השלבים שלו שמאפשרים כניסה גדולה של אור לסביבת החדר. בנוסף לוילון ונציאני, בחברתנו ניתן גם להשיג תריס ונציאני בהתאמה אישית לפי דרישה מדוייקת שלכם הכוללת גם את סוג החומר ממנו תרצו את הוילון הונציאני וגם מידה מדוייקת, תריסים עם סוגי שלבים ממגוון החומרים, שיחדירו את האור המדויק והנעים בו אתם מעוניינים בחלל שלכם.

תריסים ונציאניים חיצוניים

מוצרים נוספים

וילונות