אודותינו

ענק הוילונות

אודות חברת ענק הוילונות מבית אורגון - Orgon

מיד בכניסה לחנות החדשה של ענק הוילונות מיד מרגישים שמדובר בחנות מיוחדת וחדשנית. הטאץ' המיוחד של המעצב שמעון אטיאס מורגש בכל פינה ופינה ומיד מבינים שמדובר בסיגנון צעיר וחדשני אך גם יוקרתי ומהודר.
תחומי ההתמקצעות של ענק הוילונות, מלבד וילונות, הם בתחום ההצללה, הטפטים והפרקטים מבית היוצר של מיטב היצרנים.
בין הלקוחות של ענק הוילונות ניתן למצוא גופים ממשלתיים גדולים כמו: בנקים, משטרה, משרד הביטחון, חברות הייטק, קבלנים, בתי עסק וכמובן לקוחות פרטיים מרוצים.
בענק הוילונות מעניקים לכם ייעוץ מקצועי בכל התחומים שבהם החברה עוסקת, כבר משלב תכנון הדירה לצד האדריכלים שלכם.
שמעון אטיאס הוא הסוכן הראשי באזור חיפה והקריות של חברת "אורגון" למוצרי הצללה ובדים. בנוסף, תוכלו למצוא בענק הוילונות את מיטב היבואנים והיצרנים בתחום של וילונות: אורגון, דקורום, רמבי, עילית, בנטקס, ועוד רבים; בתחום הטפטים: אקו דיזיין שבדיה Flock 2.
הפרקטים: תוצרת איניפנטי מגרמניה וקנדל מאוסטריה.
כמעצב ומומחה בתחום עוקב שמעון אטיאס אחרי כל החידושים והטרנדים, "לקראת העשור החדש", מספר אטיאס, "קווי העיצוב של הוילונות נעשים פשוטים ונקיים במטרה ליצור אווירה שלווה ורגועה ומראה אלגנטי". אגב, לקו הנקי יש יתרון נוסף: הקלות והפשטות בטיפול בוילונות, קל להוריד אותם, לכבס ולתלות. וגם אם בכל מקרה לא בא לכם להתעסק עם הוילונות לבדכם, בענק הוילונות יטפלו גם בניקוי הוילונות שלכם לפי הצורך: יבואו, יורידו, ינקו וישובו לתלות.
סוגי הבדים האופנתיים הם הבדים השקופים עם האלמנטים המבריקים בצורה עדינה. גוני הבדים הם הבהירים - לבן ואפור לצד שחור וכסוף. "לצד וילונות הבד המסורתיים", מוסיף אטיאס ומעדכן, "אחד הטרנדים החדשים בבתים החדשים שנבנים הוא חלונות ללא תריסים. כאן נכנסים לתמונה מוצרי ההצללה של "Orgon", כשהלהיטים הם הדואט, הסאן סטריפ והסגנון הרומי.
מוצרי ההצללה פוטרים אתכם מהצורך בתריסים אבל נותנים פתרון מלא להצללה בסגנון נקי וחדשני. הם מתאימים לדירות בסגנון היי-טקי חדיש. הייחוד של הוילון הרומי הוא בהתמזגות שלו עם העיצוב הקיים בלי לשדר בולטות יתר, מתאים גם לחלונות עם פרופילים בלגיים.
אטיאס: "שביעות הרצון של הלקוחות מן המוצרים המוגמרים, המקצועיות, היחס והשירות. כל לקוח מרוצה מביא עימו אחריו עוד לקוחות מרוצים".

שמעון אטיאס, 37, מעצב וילונות עם ניסיון של 15 שנים בתחום, את הקריירה שלו התחיל מעסק ביתי קטן, לאחר מכן פתח חנות בקרית ביאליק, ולפני שנתיים פתח את החנות המדהימה בשד' ההסתדרות 206, מפרץ חיפה.

מנכ”ל ובעלים

שמעון אטיאס

וילונות

מוצרי הצללה

טפטים

פרקטים